O společnosti WindowStar

WindowStar s.r.o. Planá nad Lužnicí

Firma WindowStar s.r.o. patří do koncernu ELK s celoevropskou působností a zaměstnává více než 130 zaměstnanců.

Na českém trhu působila od roku 1989 pod hlavičkou ELK s.r.o. (výroba montovaných domů).

Od roku 2010 se výroba oken osamostatnila a v rámci koncernu vznikla samostatná firma WindowStar s.r.o., která vyrábí okna a vchodové dveře ze dřeva, plastu, dřeva/hliníku a plastu/hliníku.

Díky více než 25-leté tradici výroby oken a vchodových dveří mají již tisíce českých zákazníků ve svých rodinných domech, bytových domech a kancelářích okna z naší produkce. Specializujeme se nejen na novostavby, ale také na výměnu oken v rekonstruovaných rodinných domech, bytových domech, kancelářských prostorách. V posledních letech jsme rozšířili prodej oken také do Rakouska. Okna a vchodové dveře vyrábíme také do montovaných domů, např. ve všech dřevostavbách ELK najdete okna vyrobená v Plané nad Lužnicí pod hlavičkou firmy WindowStar.

Všechna u nás vyrobená okna zároveň montujeme vlastními montážníky. K Vašim oknům poskytujeme také odpovídající zákaznický servis.

Na všechna okna WindowStar se vztahuje nadstandardní záruka 5 let.

Podnik je certifikován a kontrolován institutem Holzforschung Austria, všechny výrobky mají CE-certifikáty a osvědčení o zkoušce. Pro český trh mají certifikáty prováděné Centrem stavebního inženýrství a.s.

Potřebujete poradit?