Výroba oken a dveří

WindowStar s.r.o. vyrábí vysoce kvalitní okna a vchodové dveře pro nízkoenergetické a pasivní domy, do novostaveb, starých staveb a provádí rekonstrukce.

Nabízíme velké množství modelů a příslušenství a realizuje díky vlastní výrobě také individuální přání zákazníků. Výroba oken je velice odborná a specifická činnost, na které si zakládáme. Liší se zásadně podle materiálu, ze kterého jsou okna vyrobena.

Společnost WindowStar s.r.o. patří mezi přední výrobce a prodejce oken a dveří prvotřídní kvality. Nabízí zejména plastová, plasthliníková, dřevěná a dřevohliníková okna, vchodové dveře, stínící techniku a mnoho dalších doplňků.

O kvalitě našich výrobků svědčí desetitisíce spokojených klientů. Vybrané realizace můžete shlédnout na stránce s referencemi. 

Pro naše výrobky vybíráme pouze ty nejlepší dodavatele komponentů. Plastová okna a vchodové dveře vyrábíme z kvalitních německých profilů. Klientům nabízíme komplexní služby - odborné poradenství, zaměření, montáž, zednické zapracování.

Okna a dveře montujeme do novostaveb a provádíme výměnu nových oken za stará v rodinných domech, panelových bytech i bytových domech. Mezi spokojené zákazníky patří také majitelé průmyslových objektů.

Nabízíme výrobky prvotřídní kvality za velmi příznivé ceny.