WindowStar s.r.o. Planá nad Lužnicí

Firma WindowStar s.r.o., patřící do koncernu  ELK s.r.o., jež se zabývá výrobou montovaných domů, působí na českém trhu od roku 1989. Společnost zaměstnává více než 200 zaměstnanců.

V roce 2010 se výroba oken osamostatnila a v rámci koncernu vznikla samostatná firma WindowStar s.r.o., která vyrábí okna a vchodové dveře ze dřeva, plastu, dřeva/hliníku a plastu/hliníku.

Díky více než 30-leté tradici výroby oken a vchodových dveří mají již tisíce českých zákazníků ve svých rodinných domech, bytových domech a kancelářích okna z naší produkce. Specializujeme se nejen na novostavby, ale i na výměnu oken v rekonstruovaných rodinných domech, bytových domech a kancelářských prostorách. V posledních letech jsme rozšířili prodej i do jiných států Evropy, zejména do Rakouska. Jsme předním dodavatelem oken a vchodových dveří do montovaných domů společnosti ELK. Ve všech těchto dřevostavbách najdete okna vyrobená u nás v Plané pod hlavičkou firmy WindowStar.

Naše společnost patří mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní mimo jiné díky kvalitě výroby, špičkovým materiálům používaných pro výrobu a rozsahu poskytovaných služeb.

K dispozici máme vlastní montážní tým, který je zárukou profesionálního provedení každé zakázky. Ke všem oknům poskytujeme odpovídající zákaznický servis.

Podnik je certifikován a kontrolován institutem Holzforschung Austria, všechny výrobky mají CE-certifikáty a osvědčení o zkoušce. Pro český trh mají certifikáty prováděné Centrem stavebního inženýrství a.s.

WindowStar s.r.o. je vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích, pod spisovou značkou C 18118 vedené u Krajského soudu v Českých Budějovicích

Nabízíme:

OKNA

DVEŘE

STÍNÍCÍ TECHNIKA

Stíníci technika je nabízena v různých barvách, může být barevná, aby ladila s fasádou, nebo naopak může být s ní v kontrastu. Žaluzie z hliníku se nabízejí především k zastínění velkých skleněných ploch, mohou být ovládány manuálně nebo elektrickým pohonem. Na naše produkty můžete využít dotaci Zelená úsporám.